Proeflessen 2019

Proeflessen / Infouurtje. Tijden zijn onder voorbehoud.

Alle proeflessen op locatie:  Geleen Geenstraat 32a tenzij anders aangegeven zie onderstaand schema!

Aanmelden kan via email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Datum    

Cursus

Docent

Tijdstip

Lokaal

Maandag 2 september 2019

Aquarelleren

Wilma Pustjens

09.30 – 12.00 uur

Lokaal 07

Keramiek

José Fijnaut

09.30 – 12.00 uur

Lokaal 05

Frans beginners

Michèle Dorn-Brunner

19.00 – 20.30 uur

Lokaal 01

Keramiek

Henk Tummers

19.30 – 22.00 uur

Lokaal 05

Limburgse- en Wereldgeschiedenis

Evert van Acker

19.30 – 21.45 uur

Lokaal 03

Muziek: Jaren 60 & klassiek

Peter Frenken

19.00 – 20.00 uur

Lokaal 02/aula

Cultuurhistorische wandelingen

Lammert Neervoort

19.00 – 20.00 uur

Lokaal 09

Dinsdag 3 september 2019

Italiaans

Didier Rieder

11.00 – 12.00 uur

Lokaal 03

Aquarelleren

Mady Bollen

13.30 – 16.00 uur

Lokaal 07

Orden je leven

Saskia van Eijnatten 13.30 – 14.30 uur Lokaal 09

Spaans

Paloma Bergsma de Paz

18.30 – 20.00 uur

Lokatie Heerlen

Italiaans

Didier Rieder

18.45 – 20.15 uur

Lokatie Heerlen

Spaans

Concha Puche Ortega

19.00 – 20.00 uur

Lokaal 03

Tekenen en Schilderen

Arno Sijben 19.00 - 21.30 uur Lokaal 07

Edelsmeden

 

19.30 – 22.00 uur

Lokaal 06

Keramiek

Henk Tummers

19.30 – 22.00 uur

Lokaal 05

Woensdag 4 september 2019

Spaans

Heidi Albrecht

09.00 – 10.30 uur

Lokaal 09

Keramiek

José Fijnaut

09.30 – 12.00 uur

Lokaal 05

Nederlands voor anderstaligen

Hans Tubée

13.00 – 14.30 uur

Lokaal 03

Tekenen en schilderen

Arno Sijben

13.30 – 16.00 uur

Lokaal 07

Yoga Henny Visser

18.45 – 19.45 uur

Lokaal 04

Duits

Anita Mühlegger

19.00 – 20.30 uur

Lokaal 01

Digitale fotografie

Marianne Verboom

19.30 – 20.30 uur

Lokaal 09

Donderdag 5 september 2019

Engels

 

18.30 – 20.00 uur

Lokaal 08

Tekenen en schilderen

Anne Barneveld

13.30 – 16.00 uur

Lokaal 07

Duits

Katja Ivanschütz

19.00 – 20.30 uur

Lokaal 02

Bridge

Elly van de Haar

19.00 – 21.00 uur

Lokaal 01

Vrijdag 06 september 2019

Edelsmeden

 

09.30 – 12.00 uur

Lokaal 06

Frans

Maria Lodder

09.30 – 11.00 uur

Lokaal 02